0 (216) 344 77 53

Sosyal Medyada Biz}

Profesyonel Seslendirme

Çalışma hayatında patron denildiğinde genelde zihinde canlanan takım elbiseli bir erkektir. Ya da mühendis denildiği zaman akla ilk olarak erkekler gelir.

Günümüz dünyasında insanların medyadan bağımsız yaşayamadıklarını söylemek oldukça doğru bir tespit olacaktır.

Her insanın farklı bir hobisi vardır. Kimisi sinema filmlerini izlemekten, kimisi televizyonda haber dinlemekten, kimisi kitap okumaktan, kimisi gezmekten ve görmekten, kimisi belgesel izlemekten kimisi araba kullanmaktan hoşlanır.

Radyo, televizyon ve internet, insanların eğlence, bilgi, eğitim ve buna benzer pek çok konudaki ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.

Yolculuk yapmak çoğu zaman keyif verir. Özellikle bazı insanlar uzun yolculuklardan daha fazla hoşlanır. Uzun yolculuklarda geçip görülen yerler, uzun yolculuğu sevenlere haz verir.

İnsanlar dünya üzerinde neler yaşandığını, haberler aracılığıyla öğrenirler. İlk radyonun çıkışıyla birlikte, haber spikerleri radyolarda haber seslendirme yapmaya başladılar.

Çocukların dinleyebileceği ve anlayabileceği şekilde hikaye seslendirme yapmaktayız.

Ses, dünya üzerinde insanların birbirileri ile iletişim kurmasına yarayan bir kavramdır.

Kitap okumakta sıkıldınız mı? Kitapları seslendirelim kitabı dinleyin…

Mağaza içerisindeki müşterilerine kampanyalarınız hakkında anons yaptırın.

Ulaşım firmaları otobüste giderken yolcularınıza anons dinletin.

Dünya üzerinde yayın anlayışı ortalama 1800’lü yıllarda başlamıştır. Radyonun tarihi oldukça eskidir. Hatta radyo dünya üzerindeki ilk canlı yayın aracı olarak da sayılmaktadır.

Reklam seslendirme, ülkemizde ve dünyanın geri kalanında başlı başına bir sektör oluşturmaktadır. Dışarıdan oldukça kolay görünen bu işin pek çok püf noktası bulunmaktadır.

Profesyonel erkek sesleri ile seslendirmeleriniz profesyonel olsun.

Profesyonel bay seslendirmeleri ile bay sesinin önemini arttırın.

Günümüzde büyümek için adeta kendi aralarında savaşa giren firmalar bulunmaktadır. Ticarette her şey mubahtır sözü de tam olarak bu sonucu doğurmuştur.

Şarkılı jingle ile jingleleriniza şarkı katın. Reklamlarınızda müşterilerinizi etkileyin.

Bir ürünü, bir hizmeti iyi bir şekilde sunmak, insanların o ürüne veya hizmete olan ilgilerini artıracaktır.

Yolculuk yapmak çoğu zaman keyif verir. Özellikle bazı insanlar uzun yolculuklardan daha fazla hoşlanır. Uzun yolculuklarda geçip görülen yerler, uzun yolculuğu sevenlere haz verir.

Ürün veya hizmetin satışında reklamın payı oldukça büyüktür. İnsanlar ticarete atıldıkları günden itibaren reklamı hayatlarına ve işlerine dahil ederler.

Seslendirmelerinizi yabancı dilde yaptırmak istiyorsanız dilleri inceleyebilirsiniz.